Powiększenie ust – cena ma znaczenie

Powiększanie ust stało się wyjątkowo modne w ostatnich latach. Dzieje się tak głównie za sprawą celebrytek, które hurtowo zapisują się na ten zabieg. Wiele kobiet również decyduje się na powiększenie ust. Nie ma w tym nic złego. Warto jednak dobrze przemyśleć gdzie udamy się na ten zabieg.

Skąd się biorą rozbieżności cenowe przy zabiegach powiększania ust?
Powiększenie ust możemy sobie zafundować już w granicach 800 złotych. Inne kliniki proponują zabieg od 120o zł.  Skąd ta rozbieżność? Przede wszystkim zależy kto nam ten zabieg wykonuje. Coraz częściej możemy trafić na oferty takich zabiegów,  w naprawdę niskich cenach, wykonywanych przez osoby które się uczą.

Czy jest to bezpieczne? Porównując to do pójścia na operację, którą będzie wykonywał student pierwszego roku medycyny, odpowiedź jest prosta. NIE. Na pewno wiele razy spotkałaś na ulicy kobiety, których usta pozostawiały wiele do życzenia. Nie ma się co dziwić. Cena potrafi zwabić wielu chętnych. Jednak zastanowić się trzeba czy warto zaoszczędzić tylko po to, aby potem wstydzić się wyjść na ulicę?

Oddanie się w ręce osoby, która nie ma żadnego doświadczenia i dopiero zaczyna się uczyć jest wysoce ryzykownym posunięciem. Powiększanie ust to w gruncie rzeczy zabieg, do którego niezbędne jest odpowiednie przygotowanie, szkolenie i praktyka. Kolejnym zagadnieniem wpływającym na cenę jest również jakość wstrzykiwanego nam kwasu. Jeżeli zobaczysz ofertę na powiększenie ust w super atrakcyjnej cenie, sprawdź co tak naprawdę zostanie Ci wstrzyknięte.
Podsumowując, decydując się na powiększenie ust, należy skrupulatnie się do tego przygotować. Wykonanie zabiegu w klinice medycyny estetycznej, choć zapewne droższe od innych opcji, da oczekiwany efekt. Należy również pamiętać, że jest to ingerencja w ciało i mogą zdarzyć się powikłania. Korzystanie ze sprawdzonej kliniki oraz wykonanie zabiegu pod okiem wyspecjalizowanych lekarzy, daje pewność, że w razie późniejszych problemów zastanie udzielona odpowiednia pomoc.

Dowiedz się więcej na temat powiększania ust w Gdańsku.

 

Share this post:

Recent Posts

Leave a Comment